O firmie

     Nasze wieloletnie doświadczenie w branży akcesoriów dachowych, oraz szeroka wiedza zaczerpnięta z wielu europejskich rynków, zaowocowała opracowaniem systemu akcesoriów spełniającego wszelkie wymogi stawiane profesjonalnym produktom dachowym.

    Dzięki najnowocześniejszym metodom produkcji, jak również użyciu komponentów najwyższej jakości, oferujemy Państwu produkty opracowane według wysokich, ale również ekonomicznie uzasadnionych, standardów europejskich.

    Nasze kompetencje, rzetelność oraz stabilność polityki handlowej to kluczowe czynniki wyróżniające nas na rynku producentów i dostawców akcesoriów dachowych. Zarówno wysoka jakość naszych produktów, bardzo konkurencyjna oferta handlowa, jak też i profesjonalna obsługa naszych odbiorców sprawiają, że jesteśmy jednym z najbardziej atrakcyjnych partnerów handlowych w branży.

    Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na to, że na trwałość i estetykę dachu, ogromny wpływ ma jakość, prawidłowe dobranie, a także odpowiedni montaż użytych akcesoriów dachowych. Z chęcią służymy profesjonalnym doborem produktów, a także pełnym serwisem w zakresie doradztwa technicznego oraz szkoleń.

Nasze produkty

Opierając się na naszej głębokiej wiedzy technicznej stworzyliśmy pełny system akcesoriów dachowych wysokiej jakości. Zarówno system membran dachowych, komunikacji i zabezpieczeń przeciwśniegowych jak i pozostałe akcesoria dachowe cechują nowoczesne technologie produkcji, wysokie parametry, niezawodność i trwałość.

wszystkie produkty